JAK ZROBIĆ STÓŁ?
Wystawa „Jak zrobić stół?” w Galerii Pracownia Wschodnia podejmuje temat spotkania z drugim człowiekiem, rozumianego jako proces budowania więzi, wspólnoty oraz wzajemnego zauważenia i zrozumienia.
Opiekunowie wystawy: Mikołaj Chylak, Hubert Ostrowski, Jędrzej Owsiński.
WERNISAŻ I KONCERT SKEREBOTTE FATTA: 15.05.2026, godz.19:00
WYSTAWIE TOWARZYSZĄ DZIAŁANIA:
~ 17.05, godz.11:00: SZYCIE NOSZY DLA UKRAINY
szczególnie zapraszamy osoby z maszynami do szycia i umiejętnością ich obsługi
~ 03.05, godz.11:00: LEPIENIE PIEROGÓW DLA FOOD NOT BOMBS
szczególnie zapraszamy wszystkich - trzeba ulepić 1500 sztuk
Wydarzenie współfinansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa


